Udzielamy porad prawnych online, telefonicznie oraz osobiście. Sprawdź, która forma będzie dla ciebie najlepsza.

I. KONSULTACJA ONLINE

Zadajesz nam pytanie, a my przygotowujemy odpowiedź (opinię prawną) i przesyłam na twój adres mailowy. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. Cena 185 zł lub 285 zł. Dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt konsultacji.

 

II. KONSULTACJA TELEFONICZNA

Jeżeli wolisz rozmawiać, chętnie udzielimy porady telefonicznie. Napisz do nas z pytaniem i propozycją terminu do rozmowy. Koszt konsultacji telefonicznej to 150 zł i 200 zł.

 

III. KONSULTACJA U KLIENTA (ŚLĄSK, ZAGŁĘBIE)

Jesteś ze Śląska i nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zaproś nas do siebie. Koszt konsultacji u klienta to 300 zł (w tym zawiera się koszt dojazdu)

 

IV. KONSULTACJA W SIEDZIBIE KANCELARII

Jeżeli wolisz konsultacje u nas w Kancelarii – zapraszamy. Wówczas prosimy o taką informację mailową lub telefoniczną, aby ustalić dogodny termin na spotkanie. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i waha się między 150 zł – 200 zł.

 

V. ODWOŁANIA DO SĄDU PRACY

Zostałeś zwolniony? Pracodawca wypowiedział ci umowę? Jeżeli nie zgadzasz się z wypowiedzeniem, uważasz, że należy ci się odprawa, czy przywrócenie do pracy – możesz dochodzić swoich praw przed sądem. Pomagamy w pisaniu odwołań i pism procesowych. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Zadaj pytanie prawnikowi

A

Jeżeli masz wątpliwości, która forma będzie dla ciebie najlepsza, napisz nam o tym razem z pytaniem, który ciebie nurtuje. W mailu koniecznie napisz, czego sprawa dotyczy (krótki opis stanu faktycznego) oraz dane kontaktowe (imię i nazwisko, e-mail, telefon).

A

Po otrzymaniu od ciebie maila skontaktujemy się (max 3 dni robocze) i zaproponujemy formę, cenę doradztwa oraz przekażemy dane do przelewu.

A

Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę. Ustalamy termin konsultacji (w przypadku konsultacji telefonicznej, u klienta, w siedzibie kancelarii). Jeżeli zdecydowałeś się na opinię prawną, otrzymasz ją na maila w terminie 5 dni roboczych od dnia, kiedy otrzymamy zapłatę.

A

Zanim wyślesz do nas pytanie, zapoznaj się z Regulaminem porad online.

E-mail:  info@blizejprawa.com